თბილისის ლიგისა და ელიტ ლიგის გათამაშებაზე ვიტ ჯორჯიას 7 გუნდი იასპარეზებს

04 აპრილი 2018

როგორც მოგეხსენებათ, საფეხბურთო კლუბ ვიტ ჯორჯიას ხუთი გუნდისათვის (ძირითადი გუნდი - ეროვნული ლიგა ორი, სარეზერვო გუნდი - რეგიონული ლიგა, U19 გუნდი - ჭაბუკთა ლიგა, U17 გუნდი - ჭაბუკთა ლიგა, U15 გუნდი - ჭაბუკთა ლიგა) 2018 წლის საფეხბურთო სეზონი თებერვალ-მარტის თვეში დაიწყო. აღდგომის ბრწყინვალე დღესაწაულის შემდგომ კი სტარტს აიღებს თბილისის ლიგისა და ელიტ ლიგის გათამაშებები, სადაც ვიტ ჯორჯია 7 გუნდით არის წარმოდგენილი.
 
ელიტ ლიგა - 2002-2003  წელს დაბადებულთა შორის
ვიტ ჯორჯია ხსენებულ ტურნირზე შემდეგ გუნდებს შეხვდება:
  • ავაზა (თბილისი)
  • ავაზა-2 თბილისი (თბილისი)
  • ავაზა 1970 (თბილისი)
  • აფხაზეთი (თბილისი)
  • განთიადი (კასპი)
  • დომინანტი (თბილისი)
  • დიდუბე 2014 (თბილისი)
  • თ.ს. აკადემია (თბილისი)
  • თ.ს. აკადემია-2 (თბილისი)
  • იბერია-დიდი ლილო (თბილისი)
  • ნორჩი დინამო (თბილისი)
  • 35-ე სკოლა (თბილისი)
  • რუსთავი (რუსთავი)
  • რუსთავი-2 (რუსთავი)
  • საბურთალოს სკოლა (თბილისი)
 
12 აპრილს პირველ ტურის შეხვედრას ვიტ ჯორჯია შინ გამართავს,მეტოქე რუსთავი-2 იქნება.
 
 

თბილისის ლიგა - 2004 წელს დაბადებულთა შორის
ვიტ ჯორჯიელთა მეტოქეები თბილისის ლიგაზე შემდეგი გუნდები იქნებიან:
  • ავაზა (თბილისი)
  • გაგრა (თბილისი)
  • განთიადი (თბილისი)
  • დინამო-2 (თბილისი)
  • თ.ს. აკადემია (თბილისი)
  • ნ. დინამო (თბილისი)
  • 35-ე სკოლა (თბილისი)
  • ოლიმპიკი (თბილისი)
  • საბურთალოს სკოლა (თბილისი)
ვეტერინარები შეჯიბრში 18 აპრილს ჩაერთვებიან. პირველი ტურის მატჩში ჩვენი გუნდი სტუმრად თენგიზ სულაქველიძის აკადემიის გუნდს დაუპირისპირდება.
 

ელიტ ლიგა - 2004 წელს დაბადებულთა შორის
ვიტ ჯორჯია ხსენებულ გათამაშებაში შემდეგ გუნდებს დაუპირისპირდება:
  • ავაზა (თბილისი)
  • ავაზა 1970 (თბილისი)
  • გაგრა (თბილისი)
  • გორი (გორი)
  • დინამოს აკადემია (თბილისი)
  • ლოკომოტივი (თბილისი)
  • რუსთავი (რუსთავი)
  • საბურთალო (თბილისი)
  • საბურთალო ბენდელა (თბილისი)
  • საბურთალოს სკოლა (თბილისი)
 
მოზარდი ვიტ ჯორჯიელები პირველ თამაშს 10 აპრილს სტუმრად საბურთალოს სკოლის წინააღმდეგ ჩაატარებენ.
 
 

 
თბილისის ლიგა - 2005 წელს დაბადებულთა შორის
ვიტ ჯორჯია აღნიშნულ გათამაშებაში მონაწილეობას ორი გუნდით მიიღებს, სადაც ჩვენი მეტოქეები იქნებიან:
  • ბასკი (თბილისი)
  • ბახტრიონი (ახმეტა)
  • დომინანტი (თბილისი)
  • თ.ს. აკადემია (თბილისი)
  • ლომები (თბილისი)
  • მთვარის გლობუსი (თბილისი)
  • 35-ე სკოლის პირველი გუნდი (თბილისი)
  • 35-ე სკოლის მეორე  გუნდი (თბილისი)
  • ოლიმპიკი (თბილისი)
  • საბურთალო იოსებიძე (თბილისი)
  • სიონი (ბოლნისი)
  • შევარდენი (რუსთავი)
 

ვიტ ჯორჯიას პირველი გუნდი თავის პირველ მატჩში 15 აპრილს მცხეთა 2005-ს დაუპირისპირდება, მეორე გუნდი კი ამავე დღეს სტუმრად ბასკის წინააღმდეგ იასპარეზებს.
 
თბილისის ლიგა - 2005 წელს დაბადებულთა შორის
ვიტ ჯორჯიელთა მეტოქეები იქნებიან:
  • ავაზა (თბილისი)
  • ავაზა 2005 (თბილისი)
  • ავაზა 1970 (თბილისი)
  • დინამოს აკადემია (თბილისი)
  • დინამოს აკადემია-2 (თბილისი)
  • დილა (გორი)
  • დიდუბე 2014 (თბილისი)
  • თბილისი აკადემია (თბილისი)
  • ლოკომოტივი (თბილისი)
  • 35-ე სკოლა (თბილისი)
  • რუსთავი (რუსთავი)
  • რანი (ლაგოდეხი)
  • საბურთალო (თბილისი)
  • საბურთალო ბენდელა (თბილისი)
  • საბურთალოს სკოლა (თბილისი)
 
პირველ მატჩს ჩვენი გუნდი 13 აპრილს რუსთავის წინააღმდეგ გამართავს.
 

ელიტ ლიგა - 2008 წელს დაბადებულთა შორის
მოზარდი ვიტ ჯორჯიელები შემდეგი გუნდების წინააღმდეგ იასპარეზებენ:
  • ავაზა 1970 (თბილისი)
  • დინამოს აკადემია (თბილისი)
  • დინამოს აკადემია-2 (თბილისი)
  • დილა (გორი)
  • თ.ს. აკადემია (თბილისი)
  • ლომები (თბილისი)
  • ლოკომოტივი (თბილისი)
  • 35-ე სკოლა (თბილისი)
  • საბურთალო (თბილისი)
  • საბურთალო ბენდელა (თბილისი)
  • საბურთალო 2009 (თბილისი)
  • საბურთალოს სკოლა (თბილისი)
  • ჩემპიონი (თბილისი)
 
პირველ შეხვედრას ვიტ ჯორჯიელები 13 აპრილს გამართავენ. სასტარტო ტურში ვეტერინარები სტუმრად ლომებს დაუპირისპირდებიან.
 
 
უკან დაბრუნება